Kolekcje Libet w zasięgu ręki – nowa aplikacja

Kolekcje Libet w zasięgu ręki – nowa aplikacja

02.03.2017

Już wkrótce premiera naszego najnowszego projektu – darmowej, autorskiej aplikacji prezentującej aranżacje z wykorzystaniem produktów Libet.

Aplikacja Libet Inspiracje umożliwia użytkownikom szybki i komfortowy dostęp do zdjęć, przedstawiających rozmaite sposoby wykorzystania kostek, płyt, elementów małej architektury oraz innych propozycji z asortymentu Libet. Bazuje ona na powszechnie znanych kodach QR, które zostaną zamieszczone na ekspozycjach w ogrodach wystawowych przy punktach Platinium oraz bezpośrednio w katalogu 2017/2018 (już dostępne). Każdy z ponad osiemdziesięciu kodów można będzie zeskanować przy pomocy smartfona lub tabletu, uzyskując w ten sposób dostęp do galerii z prezentacją konkretnej aranżacji (np. kostki Via Trio z kolekcji Libet Aspero).

Aplikacja jest przejrzysta, intuicyjna i prosta w obsłudze, a przede wszystkim gromadzi w jednym miejscu bogatą, logicznie uporządkowaną bazę zdjęć, pomocnych przy poszukiwaniu inspiracji aranżacyjnych. Premiera Libet Inspiracje przewidziana jest na koniec marca br. Wtedy też poinformujemy o szczegółach pobierania aplikacji. Zapraszamy do wirtualnej rzeczywistości.