Nowy Prezes Libet

30.06.2022

30 czerwca 2022 nowym Prezesem Zarządu Libet S.A. został Pan Tomasz Chełmicki, menedżer z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej.

Produkty Libet 2022

01.03.2022

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą produktową Libet. Obejmuje ona zarówno elementy, które cieszą się od lat niegasnącą popularnością, jak również nowości, wprowadzane stopniowo od jesieni ubiegłego roku.

Nowy Zarząd Libet

14.01.2022

Miło nam poinformować, że w styczniu 2022 roku Zarząd Spółki Libet zasilony został przez panów Marcina Pieniutę, Dyrektora Produkcji w Libet oraz Jacka Gwiżdża, który zastąpił na stanowisku dotychczasowego członka ds. finansowych.

Kupuj z Libet bez wychodzenia z domu

15.04.2020
#Zostańwdomu i wykorzystaj ten czas, by odmienić jego otoczenie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, uruchamiamy specjalną platformę sprzedażową umożliwiającą zakup przez internet usługi projektowej oraz wybranych produktów z oferty Libet. Od kwietnia można przygotować się do realizacji kompleksowych aranżacji przestrzeni, siedząc wygodnie we własnym fotelu.

Zmień swój ogród z e-projektem!

26.03.2020
Już teraz skontaktuj się z jednym z naszych punktów sprzedaży Libet Platinium lub zamów online na e-otoczenie.pl i skorzystaj z usługi projektowej – BEZ WYCHODZENIA Z DOMU.

Inspirujące media Libet

11.10.2019
Filmy, zdjęcia, grafiki, a może słowo pisane? Jest mnóstwo sposobów na opowiadanie o kreowaniu i użytkowaniu atrakcyjnych aranżacji wokół domu. Chętnie łączymy te różnorodne formy przekazu, korzystając przy tym z popularnych kanałów komunikacji. Jeśli więc lubicie szukać informacji w takich miejscach, jak strony www, social media, katalogi, aplikacje lub ekspozycje „na żywo”, wejdźcie w świat porad i inspiracji Libet.