Kupuj z Libet bez wychodzenia z domu

15.04.2020
#Zostańwdomu i wykorzystaj ten czas, by odmienić jego otoczenie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, uruchamiamy specjalną platformę sprzedażową umożliwiającą zakup przez internet usługi projektowej oraz wybranych produktów z oferty Libet. Od kwietnia można przygotować się do realizacji kompleksowych aranżacji przestrzeni, siedząc wygodnie we własnym fotelu.

Zmień swój ogród z e-projektem!

26.03.2020
Już teraz skontaktuj się z jednym z naszych punktów sprzedaży Libet Platinium lub zamów online na e-otoczenie.pl i skorzystaj z usługi projektowej – BEZ WYCHODZENIA Z DOMU.

Inspirujące media Libet

11.10.2019
Filmy, zdjęcia, grafiki, a może słowo pisane? Jest mnóstwo sposobów na opowiadanie o kreowaniu i użytkowaniu atrakcyjnych aranżacji wokół domu. Chętnie łączymy te różnorodne formy przekazu, korzystając przy tym z popularnych kanałów komunikacji. Jeśli więc lubicie szukać informacji w takich miejscach, jak strony www, social media, katalogi, aplikacje lub ekspozycje „na żywo”, wejdźcie w świat porad i inspiracji Libet.

Poznajcie kostkę antysmogową

29.08.2019

Rzucamy wyzwanie postępującemu problemowi smogu. W tym roku nasz asortyment został wzbogacony o wyjątkową pozycję – kostkę antysmogową.

6000 dni bez wypadku

02.06.2019
Początek czerwca 2019 przyniósł nam kolejny rekord w dziedzinie BHP. Zakład produkcyjny Libet w Libiążu osiągnął właśnie znakomity wynik – aż 6000 dni pracy bez wypadku.

Nowe kostki Modulo

29.03.2019
Poznajcie Modulo, naszą najnowszą propozycję wykorzystania niezwykłego potencjału kreacyjnego prostokątów i kwadratów. Korzystając z pełni sezonu budowlano-remontowego, wzbogaciliśmy kolekcje Decco Colormix i Decco Monocolor o nowe kostki.