Inspirujące media Libet

Inspirujące media Libet

11.10.2019
 1. WWW, czyli Wiele Wyjątkowych Witryn. Libet.pl stanowi niezwykle bogate źródło informacji zarówno o naszym asortymencie, jak również o aspektach związanych z przygotowaniem, realizacją i eksploatacją mniejszych lub większych inwestycji. Przypominamy jednak, że oferty Libet Ceramic oraz Libet Light by LightPro są dodatkowo wyróżnione  w osobnych serwisach.

   

 2. Zachęcamy do zaglądania na nasz fanpage LibetRozmowyNaTarasie. Tworzymy na nim społeczność, którą łączy zamiłowanie do pięknych i praktycznych aranżacji. Wykorzystując wspomniane filmy, zdjęcia, grafiki czy teksty, aktywnie uczestniczymy w nieustającej debacie o kształtowaniu przestrzeni wokół nas.

   

 3. Miłośnicy wizualnego przekazu za pośrednictwem social mediów mogą też odwiedzać nasz profil Libet_sa na Instagramie i Pintereście.  Zobaczcie, jak wiele wyrazić można jednym zdjęciem…

   

 4. Chcecie jeszcze więcej zdjęć? Znajdziecie je w aplikacji Libet Inspiracje, dostępnej na App Store oraz Google Play.

   

 5. Magia filmu pozwala angażować różne zmysły i emocje, a jednocześnie… tworzyć przydatny, praktyczny przekaz. Zobaczcie, jak wykorzystujemy tę moc na LibetTV.

   

 6. Nie zapominajcie też o nieocenionym wsparciu, jakie dają nasze cykliczne wydawnictwa: katalogi, trendbooki, instrukcje, poradniki.

   

 7. Czas na spacer po ogrodzie. Najlepiej po ogrodzie wystawowym Libet Platinium. Zapraszamy na spotkanie z „inspiracjami na żywo” w punktach Platinium.

FBFBFBFBFB