System Madera z nagrodą Inspiracje 2017

System Madera z nagrodą Inspiracje 2017

05.04.2017

 Z nieukrywaną satysfakcją informujemy, że nasze płyty, stopnie i palisady Madera zdobyły główną nagrodę w konkursie Inspiracje 2017, w kategorii Outdoor.

Konkurs organizowany przez wydawnictwo Koncept ma na celu wyróżnianie najlepszych pod względem wzornictwa, jakości i funkcjonalności produktów z kategorii wyposażenia wnętrz oraz otoczenia domu. Dlatego bardzo nas cieszy fakt, że jury doceniło naszą propozycję połączenia tych niezwykle istotnych walorów. Madera to bowiem niebanalne, estetyczne nawiązanie do ponadczasowego uroku drewna, ujęte w formie trzech bardzo praktycznych materiałów wykończeniowych: płyty tarasowej, stopnia schodowego oraz tegorocznej nowości – palisady. Każdy z nich wyróżnia się intrygującą, naturalną fakturą, dzięki czemu znakomicie komponuje się z resztą systemu. Jednocześnie poszczególne elementy sprawdzają się także jako samodzielne rozwiązania na  taras czy do ogrodu.

Gala wręczenia nagród odbyła się 4 kwietnia br. w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Dziękujemy za wyróżnienie i zachęcamy do dalszego śledzenia naszych propozycji aranżacyjnych.