4000 dni bezwypadkowej pracy w zakładzie Libet w Krakowie

4000 dni bezwypadkowej pracy w zakładzie Libet w Krakowie

26.05.2017

19 maja 2017 roku zakład Libet w Krakowie osiągnął wynik 4000 dni bezwypadkowej pracy. To już drugi przypadek, po ubiegłorocznym sukcesie załogi z Libiąża,  gdy w Libet możemy pochwalić się ponad dziesięcioletnim okresem bez wypadku…


Charakter pracy w zakładach produkcyjnych wiąże się z wieloma zagrożeniami, dlatego tak ważne jest przestrzeganie i stałe weryfikowanie skuteczności zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Mając tego świadomość Libet od lat przywiązuje ogromną wagę do kwestii związanych z eliminowaniem szkodliwych czy wręcz niebezpiecznych czynników. Aktywności obejmujące wprowadzanie przejrzystych procedur, cykliczne szkolenia czy zapewnianie sprzętu ochronnego, idą w parze z bieżącym monitorowaniem sytuacji. Umożliwia to kontrolę i doskonalenie podejmowanych działań, a jednocześnie staje się doskonałą okazją do wskazywania i świętowania kolejnych sukcesów, takich jak ten z maja br.

Imponujący wynik krakowskiej załogi to już drugie takie osiągniecie w historii firmy. W 2016 roku zakład produkcyjny w Libiążu przepracował bez wypadku 5000 dni, czyli ponad 13 lat.

Gratulujemy całej załodze i trzymamy kciuki za wszystkie zakłady!