Kolejne wyróżnienia zdobyte! Płyta Innovatio podwójnie nagrodzona w konkursie „Design dla konesera. Piękno, innowacja, prestiż 2015”

Kolejne wyróżnienia zdobyte! Płyta Innovatio podwójnie nagrodzona w konkursie „Design dla konesera. Piękno, innowacja, prestiż 2015”

22.12.2015

Grudzień to wyjątkowo owocny czas dla firmy Libet. W ostatnich tygodniach zdobyliśmy dwa ważne wyróżnienia przyznawane przez ekspertów branży budowlanej – statuetkę TOPBuilder 2016 oraz nagrodę w konkursie Dobry Design 2016. Tym bardziej miło jest nam poinformować o kolejnej wygranej, tym razem w konkursie „Design dla konesera. Piękno, innowacja, prestiż 2015”

Podwójną nagrodę – wyróżnienie ekspertów oraz czytelników – zdobyła nasza płyta Innovatio z kolekcji Libet Decco Monocolor. Produkt ten okazał się bezkonkurencyjny w kategorii: Meble oraz materiały wykończeniowe do ogrodu i na taras.

Gala wręczenia nagród odbyła się 16 grudnia w Warszawie. Była to już czwarta edycja konkursu organizowanego przez magazyn Dobre Wnętrze. Podobnie jak w latach ubiegłych, także w tym roku celem plebiscytu było zaprezentowanie najciekawszych premier 2015 roku na rynku wnętrzarskim i budowlanym – produktów o niebanalnym wzornictwie stworzonych przy pomocy najnowocześniejszych technologii. Bardzo cieszymy się ze zdobytych wyróżnień, gdyż stanowią one potwierdzenie wysokiej jakości i innowacyjności produktów znajdujących się w naszej ofercie.

Dziękujemy za wsparcie w trakcie głosowania!