Szkolenia Libet na start sezonu

Szkolenia Libet na start sezonu

27.01.2016

W dniach 11-21 stycznia odbyły się szkolenia dla pracowników firmy Libet z poszczególnych regionów. Przy okazji organizowania warsztatów doszło do nawiązania współpracy ze specjalistami innych branż – partnerami technicznymi Libet.

Pierwszy dzień szkoleń miał charakter teoretyczno-praktyczny. Prezes, pan Thomas Lehmann, przedstawił strategię firmy na 2016 rok. Pracownicy zostali też zapoznani z nową ofertą i produktami z kolekcji Libet Ceramic. Następnym punktem był wyjazd na szkolenie do podwrocławskiego Mokronosu. Na terenie ogrodu wystawowego Libet Platinum zlokalizowano siedem stanowisk tematycznych. Każde z nich poświęcone było innemu zagadnieniu, związanemu z wykorzystaniem naszych produktów. Dzięki współpracy z wybranymi wcześniej profesjonalistami, partnerami technicznymi Libet, uczestnicy szkolenia mieli okazję aktywnie uczestniczyć w poszczególnych warsztatach. Oprócz przycinania czy układania płyt na wspornikach zapoznali się też z narzędziami brukarskimi, technologią elewacji wentylowanych, nowościami produktowymi, a także kleili i fugowali gresy. Drugi dzień szkoleń poświęcony był planom na 2016 rok. Kierownicy oraz pracownicy, m.in. działu marketingu i projektowego, przedstawili i omówili założenia na najbliższe miesiące.

Podstawowym celem przyświecającym organizacji szkolenia było kompleksowe zapoznanie pracowników z szeregiem aspektów technicznych związanych z obróbką i montażem naszych produktów. Wybierając firmy, które wsparły nas swoją wiedzą i doświadczeniem, mieliśmy na celu nawiązanie długotrwałej współpracy, która wpisze się w nasze dążenie do wspierania partnerów i przekazywania fachowej wiedzy brukarzom. Kolejne takie szkolenia, tym razem dla wykonawców i partnerów Platinium, planowane są na luty i początek marca.