Kolejny cykl szkoleń dla brukarzy i partnerów Libet zakończony

Kolejny cykl szkoleń dla brukarzy i partnerów Libet zakończony

08.03.2016

Pierwszy w tym sezonie cykl szkoleń dla brukarzy i pracowników punktów Libet Platinium dobiegł końca. Kolejna już edycja teoretyczno-praktycznych warsztatów miała na celu podniesienie kwalifikacji osób z branży brukarskiej. I tym razem szkolenia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Głównym celem warsztatów było uaktualnianie i rozszerzanie umiejętności oraz wiedzy osób pracujących na co dzień z produktami brukarskimi. Dlatego też szkolenia miały bardzo praktyczny wymiar i poruszały różne aspekty pracy z wyrobami Libet. Na specjalnie przygotowanych stanowiskach uczestnicy, zarówno brukarze, jak i pracownicy punktów sprzedaży Libet Platinum, mieli możliwość aktywnego udziału w różnych etapach tworzenia brukowanej nawierzchni. A wszystko pod czujnym okiem specjalistów, którzy służyli swoim doświadczeniem i najnowszą wiedzą. Osoby biorące udział w szkoleniach mogły również zapoznać się z innowacyjną technologią elewacji wentylowanych oraz same spróbować przyklejania i fugowania gresów ceramicznych. Szkolenia dla partnerów, oprócz części praktycznej, rozbudowane zostały również o część teoretyczną, podczas której mogli oni poznać cele strategiczne naszej firmy na najbliższy rok ze szczególnym uwzględnieniem działań marketingowo-projektowych. Mieli również okazję zaznajomić się z najnowszą ofertą i produktami z kolekcji Libet Ceramic.
Ideą przyświecającą organizowanym kursom jest podnoszenie kwalifikacji osób pracujących z wyrobami Libet na każdym etapie – od doradztwa, aż po wykonanie nawierzchni. Dzięki regularnym szkoleniom klient ostateczny otrzyma nie tylko produkt, ale i usługę na najwyższym poziomie.
Warsztaty stały się również doskonałą okazją do nawiązania ścisłej współpracy z ekspertami z branż pokrewnych tzw. partnerami technicznymi Libet, którzy aktywnie wspierają szkolenia swoim doświadczeniem, wiedzą i materiałami pomagającymi w prezentacjach. Wyselekcjonowanie najlepszych specjalistów, wśród których znalazły się firmy Mapei, Adiam, Mimal, BSP czy Stowarzyszenie Wykonawców Hydroizolacji i Renowacji w Budownictwie, pozwala w profesjonalny sposób przekazywać wiedzę uczestnikom.

Szkolenia spotkały się z ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony brukarzy, jak i partnerów Libet. W tej edycji udział wzięło 1289 wykonawców oraz 215 przedstawicieli Autoryzowanych Punktów Sprzedaży Libet.