Sukces Libet w konkursie Inspiracje 2016! Płyta Maxima Rigato zwycięzcą w kategorii Outdoor

Sukces Libet w konkursie Inspiracje 2016! Płyta Maxima Rigato zwycięzcą w kategorii Outdoor

06.05.2016

26 kwietnia w warszawskim domu handlowym Wolf Bracka odbyła się uroczysta na Gala Wręczenia Nagród w konkursie Inspiracje 2016. Wśród nagrodzonych produktów znalazła się płyta Maxima Rigato firmy Libet, która zdobyła nagrodę główną w kategorii Outdoor.

Organizatorem konkursu Inspiracje 2016 jest Koncept, wydawca m.in. magazynu „Świat Rezydencji Wnętrz & Ogrodów” czy katalogu „Najciekawsze Projekty”. Plebiscyt ma na celu wyłonienie produktów wyposażenia wnętrz i otoczenia domu, które wyróżniają się najlepszym designem, jakością i funkcjonalnością. Wśród jurorów znajdują się specjaliści z branży, m.in. architekci, projektanci wnętrz, przedstawiciele mediów i organizacji związanych z wzornictwem. Nagrody przyznawane są w dziewięciu kategoriach, m.in. Salon, Kuchnia, Łazienka czy Podłogi. W tym roku w kategorii Outdoor nagrodzona została płyta Maxima Rigato firmy Libet. Wyróżnienie odebrała Marta Pryczkowska, lider działu projektowego Libet.

Produkt to nowość w ofercie producenta kostek i innych betonowych materiałów nawierzchniowych. Stanowi on uzupełnienie pozostałych elementów Systemu Maxima – stopnia schodowego, ogrodzenia i występujących w wielu wzorach, rozmiarach i kolorach płyt tarasowych. Maxima Rigato to nowoczesna i designerska płyta tarasowa, pozwalająca stworzyć na nawierzchni ciekawe, geometryczne wzory. Prostokątny kształt oraz charakterystyczna imitacja fugi, która tworzy na płycie symetryczne, przekątne linie, sprawiają, że Maxima Rigato doskonale sprawdzi się jako samodzielna propozycja lub dekor. Projekt powstał we współpracy z Akademią Sztuk Pięknych w Łodzi, a jego autorką jest Kinga Chaładaj.

Więcej informacji o nagrodzonym produkcie można znaleźć tutaj: http://www.libet.pl/maxima-rigato/