Rozwój sieci Autoryzowanych Punktów Sprzedaży Libet Platinium

Rozwój sieci Autoryzowanych Punktów Sprzedaży Libet Platinium

07.07.2016

Nawet pełnia sezonu urlopowego to w Libet bardzo aktywny czas. Dynamicznie rozwija się nasza sieć Autoryzowanych Punktów Sprzedaży Libet Platinium.

Wraz z nimi powstają kolejne ogrody wystawowe, będące źródłem niezliczonych aranżacyjnych inspiracji. Jak się prezentują? Zapraszamy na krótką wyprawę, w trakcie której można się im przyjrzeć z niecodziennej, podniebnej perspektywy (GALERIA).

Ogrody wystawowe to propozycje aranżacji, które można przenieść bezpośrednio do swojego otoczenia lub wykorzystać do stworzenia autorskiego projektu. Dzięki nim pokazujemy szeroki wachlarz możliwości zagospodarowania przestrzeni, które dają produkty Libet. Każdy z dotychczas powstałych ogrodów jest inny, każdy oferuje odmienne stylistycznie i funkcjonalnie strefy, które zawsze składają się na spójną całość. Klasycznie, rustykalnie, a może nowocześnie? Podziwianie walorów estetycznych prezentowanych ekspozycji to dla architektów i inwestorów doskonały sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Nawet najpiękniejszy katalog i znakomita strona internetowa nigdy nie będą w stanie w pełni oddać wszystkich właściwości poszczególnych produktów. Możliwość przetestowania „na żywo” poszczególnych elementów i sposobów ich wykorzystania nie tylko pobudza kreatywność projektantów, ale też pozwala wyeliminować ewentualne błędy podczas aranżowania otoczenia domu. Co ważne, ogrody wystawowe Libet, poza funkcją edukacyjną i estetyczną, stanowią też miejsce szkoleń, spotkań z architektami krajobrazu czy innych ciekawych wydarzeń, takich jak Dni Otwarte. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z imprez otwarcia oraz do wizyt w ogrodach zlokalizowanych w Państwa okolicy.