Zakład na Żeraniu z 2000 dni bezwypadkowej pracy

Zakład na Żeraniu z 2000 dni bezwypadkowej pracy

10.02.2017

Zakład produkcyjny Libet na warszawskim Żeraniu osiągnął właśnie świetny wynik 2000 dni pracy bez wypadku. To niewątpliwy sukces w obszarze BHP. Serdecznie gratulujemy całej załodze i dziękujemy za dbałość o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

Specyfika pracy w zakładzie produkcyjnym, gdzie stale ma się styczność z ostrymi narzędziami i  rozmaitymi maszynami, wiąże się z wieloma zagrożeniami. Okazji do nieszczęśliwego wypadku nie brakuje, dlatego tak istotne staje się przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Zagadnienia te od dawna stanowią jeden z priorytetów w polityce Libet. Poza wyznaczeniem wysokich standardów w obszarze BHP regularnie przeprowadzamy szkolenia dla pracowników zakładów produkcyjnych, inwestujemy w odzież ochronną oraz zabezpieczenia urządzeń. Potwierdzeniem skuteczności prowadzonych przez nas działań jest niewątpliwy sukces zakładu produkcyjnego na Żeraniu, który przekroczył 2000 dni bezwypadkowej pracy.

Osiągnięty wynik to powód do dumy, ale też okazja do świętowania. Regularnie celebrujemy takie okazje, gdyż stanowią one symboliczny wyraz codziennych działań na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa naszym pracownikom. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy załodze z Żerania i cieszymy się, że dzięki jej staraniom możemy informować o sukcesach w tak istotnym dla nas obszarze.