Libet S.A. to uznany producent w segmencie Premium betonowych materiałów nawierzchniowych – synonim nowoczesnego designu, funkcjonalności oraz najwyższej jakości oferowanych wyrobów.

Firma od lat z powodzeniem pełni rolę trendsettera, prezentując kolejne rozwiązania łączące znakomite parametry techniczne z niebanalną estetyką. Wielokrotnie wyróżniana prestiżowymi nagrodami branżowymi, niezmiennie proponuje kompleksowe portfolio produktów do kompleksowej realizacji otoczenia domu. Przykładowe aranżacje z ich wykorzystaniem można podziwiać m.in. na ekspozycjach ogrodów wystawowych przy partnerskich punktach sprzedaży Libet Platinium, na terenie całego kraju.

Produkty segmentu Premium są skierowane przede wszystkim do osób indywidualnych, natomiast te z segmentu standardowego i przemysłowego zaspokajają głównie popyt wynikający z realizowanych inwestycji infrastrukturalnych (chociaż i tu coraz częściej pojawia się zapotrzebowania na materiały z wyższej półki, o ciekawszej estetyce). W ofercie Spółki, oprócz sztandarowej kostki brukowej, znajdują się także płyty tarasowe z linii Libet Impressio, płyty ceramiczne (Libet Ceramic), mała architektura z betonu architektonicznego (Libet Stampo), betonowe elementy uzupełniające – ogrodzenia, palisady, stopnie schodowe, obrzeża (Libet Completto), narzędzia brukarskie (Libet Tools), innowacyjne obrzeża Libet Bord, ekologiczne kraty nawierzchniowe, preparaty do betonu, wsporniki tarasowe oraz nowoczesne oświetlenie zewnętrzne (Libet Light). Firma od wielu lat stawia na komplementarność i kompleksowość swojej oferty.

Spółka prowadzi obecnie produkcję w 11 zakładach produkcyjnych, które wyróżniają się wysokim poziomem automatyzacji procesów wytwórczych. Grupa prowadzi produkcję w oparciu o nowoczesne technologie, wysokiej jakości surowce, a także troskę o bezpieczeństwo pracy. Zakłady Spółki zlokalizowane są w regionach o największym popycie na kostkę brukową, co pozwala na optymalizację kosztów transportu.

Libet posiada również stabilną, innowacyjną w skali branży sieć dystrybucji, opartą przede wszystkim o Partnerskie Punkty Sprzedaży Libet Platinium z efektownymi ogrodami wystawowymi oraz nowoczesnym sklepie online sklep.libet.pl. Obok profesjonalnych produktów, swoim klientom i partnerom oferuje także fachowe doradztwo, szkolenia wykonawcze oraz usługi tworzenia koncepcji aranżacji przestrzeni.